Hakkımızda

Hergün daha iyiye !

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarıyla verdiği ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara imza atmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarı ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz bulunmaktadır.

İşbirliği yaptığımız tüm kurum ve kuruluşlarla oluşturduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Tüm paydaşlarımızla güvene dayalı güçlü ilişkilerimizi gelecekte de sürdürmek en önemli çabamız olacaktır. Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarısını sağlamayı hedefleyen firmamız, kurumsal yapısı içerisinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemize dayanarak, insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve geleceği gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde, tutkulu olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri sunma, şehrimiz ve ülkemiz için örnek yaşam alanları sunuyoruz.

Etik Değerlere Önem Veriyoruz

Ürün Kalitemizle Rekabet Ediyoruz

Çıkar Çatışması Yaratmıyoruz

Profesyonel İnsanlarla Çalışıyoruz

ECOFLEX

HABERLER